Kas jauns Latvijā

By: erdogagans | August 12, 2016

Nav noslēpums, ka ātrie kredīti pārņem Latviju ātrāk un straujāk, nekā jebkurš cits pieejamais kredīts veids, taču joprojām aktuāls jautājums – kāpēc izvēlēties tieši ātros kredītus?


Ikvienam no mums dzīvē gadās dažādi sarežģījumi un neprognozējamas situācijas, kuru dēļ mums ir nepieciešama nauda, iespējams tā ir neplānota operācija, pēkšņi pienācis rēķins, par kura esamību bijāt aizmirsuši. Vai arī vienkārši Jums trūkst nauda, bet līdz algai jāgaida pat vairākas dienas, tieši šī iemesla dēļ ātrais kredīts būs vispiemērotākais. Varētu pat teikt, ka tieši ātrais kredīts ir piemērots jebkurai dzīves situācijai, kuriem vajadzīga papildu nauda.


Papildus tam, ātrais kredīts ir lielisks risinājums, ja Jūs steidzamies un Jums nav brīvā laika, la...

Category: Cits 

Tags: aizdevumi 

By: erdogagans | July 15, 2016

Pieteikties kredītam pret auto ķīlu nekad nav bijis vienkāršāk, kā tas ir šobrīd. Jums ir iespēja pieteikties kredītam 24 stundas diennaktī, ja vēlaties. Tādā veidā, Jūs varat pieteikties, kad tas ir ērtāk Jums. Pēc tam, kad Jūsu pieteikums tiks apstiprināts, Jums būs jāpārraksta auto uz aizdevēja vārda un nauda tiks noguldīta Jūsu norēķinu kontā. Ir patīkami zināt, ka Jums vienmēr ir pieejama iespēja avārijas situācijās. Jūs varat paļauties uz kredītiem pret auto ķīlu jebkurā laikā.


Kāpēc apsvērt aizdevumu pret auto ķīlu


Ir ļoti grūti saņemt aizdevumus, bet aizdevumi pret auto ķīlu ir padarījuši šo procesu ļoti vieglu. Šie aizdevumi ir pieejami visiem, kas var tiem kvalificēties. Galvenā aizdevuma saņemšanas prasība ir savs auto, kas ir ...

Category: Cits 

Tags: aizdevums, auto 

By: erdogagans | April 08, 2016

Vai Jūs izjūtat stresu, kas nāk līdzi finanšu problēmām? Vai Jūs kādreiz vēlaties, lai Jums būtu tikai nedaudz vairāk naudas, lai samaksātu rēķinus katru mēnesi? Lielākā daļa cilvēku iet cauri periodiem, kad nauda neienāk tik strauji, kā tā aiziet. Reizēm Jūs varat justies bezpalīdzīgs, bet Jums nav jādzīvo no algas līdz algai. Vai esat gatavs uzzināt dažas lietas, ko Jūs varat darīt, lai palīdzētu tikt ārā no šīs situācijas?


Pirmkārt, ja vēl neesat to izdarījis, likvidējiet visus savus liekos izdevumus. Mēģiniet samazināt tālruņa rēķinus un iztikt ar mazāk minūtēm mēnesī. Jums būs nepieciešama apņēmība, lai nepārsniegtu noteikto limitu. Kopā ar savu mobilo tālruni, mēģiniet samazināt televīzijas pakalpojumus un iztikt ar mazāku kanālu skai...

Category: Cits 

Tags: nauda 

By: erdogagans | March 17, 2016

Vai Jūsu parādi kavē Jūsu kāzu plānus? Ja abi laulātie izmanto kredītus, lai segtu papildus izdevumus katru mēnesi, Jūs noteikti nevēlēsieties, lai Jūsu kāzas kļūtu par daļu no tā.


Fotogrāfs, kāzu apģērbs, ziedi un izklaides parasti iztērē daudz naudas, jo šīs lietas nav lētas. Ja Jums ir vecāki, kas parūpējas par to visu, Jūs esat viens no laimīgajiem. Lielākā daļa jaunlaulāto saskaras ar finansiālām nepatikšanām, ja viņiem pašiem nākas maksāt par savām kāzām.


Zemie kredīta procentu maksājumi palīdzēs Jums veikt ikmēneša obligāto maksājumu un ļaus Jums vieglāk nomaksāt parādus. Augstu procentu kredīti ir grūtāk nomaksājami. Ja Jūs izmantosiet alternatīvu finanšu iespēju, Jums būs jāatmaksā šis parāds ļoti drīz, jau pēc medusmēneša beigām...

Category: Jaunumi 

Tags: nauda, kredīti 

By: erdogagans | January 20, 2016

Šeit būs daži no naudas taupīšanas padomiem par pārtiku, kas var sniegt ekonomisku labumu Jums un Jūsu ģimenei. Pārtikas cenas joprojām pieaug, tāpēc tagad ir laiks, lai sāktu iepirkties apdomīgi un vairāk domātu par ēdiena gatavošanu. Piešķirot tam vairāk uzmanības un, mainot dažus ēšanas paradumus, Jūs varat pagatavot lētu, garšīgu un barojošu ēdienu visai ģimenei katru dienu.

Kā samazināt izmaksas par pārtikas iegādi

  • Kuponi: internetā ir daudz piedāvājumu, tostarp kuponu. Vienkārši ierakstiet to Google un Jūs atradīsiet daudz lielisku piedāvājumu.
  • Pārpalikumu saglabāšana: Pēc maltītes, ja Jums ir diezgan daudz neapēstas pārtikas, nemetiet to ārā! Sasaldējiet to un apēdiet vēlāk citā dienā. Ja pārpalikumu nav daudz, paglabājiet tos pusdi...

Category: Jaunumi 

Tags: nauda 

next>>